:
Produkty z konopii

Zwroty i reklamacje

Zwrot zakupionych produktów

Na zwrot zakupionego produktu masz 14 dni od daty jego doręczenia. Aby tego dokonać wypełnij formularz odstąpienia od umowy dostępny poniżej.
Nie zapomnij nas o tym poinformować drogą mailową kontakt@doctorscbd.pl podając dane osoby kupującej oraz numer zamówienia.
Wypełniony formularz dołącz do przesyłki–przyspieszy to realizację zwrotu środków na konto. Zwracany towar z dopiskiem „Zwrot towaru” odeślij na nasz adres: 

DOCTOR'S CBD Maciej Kaczówka, Tomasz Kaczówka s.c.
ul. Poległych 3c
33-130 Radłów

Zwracany produkt powinien być odpowiednio zabezpieczony i zapakowany, aby nie uległ uszkodzeniu, powinien posiadać oryginalne naklejki i opakowanie.
Koszt wysyłki towaru zwracanego ponosi Kupujący (Klient). Zwrot środków na konto zostanie przesłane w terminie do 14 dni na podany w formularzu numer konta bankowego.

Wymiana zakupionych produktów.
Jeżeli chcesz wymienić zakupiony towar skontaktuj się mailowo z naszym Biurem Obsługi Klienta
kontakt@doctorscbd.pl
Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie Sklepu

 

Reklamacja

Jeżeli chcesz reklamować zakupiony produkt napisz maila na adres: reklamacje@doctorscbd.pl Dokładniejsze informacje opisujące powód reklamacji, pozwolą nam na szybsze odnalezienie serii danego produktu i ustalenie co takiego się stało, że musisz zaglądać w tę zakładkę.